آموزش خوشنویس اِلی

 این کتاب با شیوه‌ای جدید و ساده به آموزش خوشنویسی (خط تحریری)… می‌پردازد.

صافی کف پا (سري كتاب‌هاي آموزشي- شماره 4)

صافي كف پا يكي از مشكلات شايع در كودكان، نوجوانان و بزرگسالان است. چنانچه صافي كف پا به‌موقع شناسايي شود و اقدامات لازم در جهت اصلاح و جلوگيري از تشديد آن به‌عمل آيد، مي‌توان از عوارض آن جلوگيري نمود. در اين كتاب سعي شده است مطالب كاملي راجع به صافي كف پا و روش‌هاي مقابله با آن ارائه شود.

پشت گرد (کیفوز) (سري كتاب‌هاي آموزشي- شماره3)

انجام حرکات اصلاحی در تقویت ستون فقرات و جلوگیری از ایجاد پشت گرد بسیار موثر است. لذا داشت اطلاعات کافی نسبت به نوع حرکاتی که باعث اصلاح پشت گرد (کیفوز) می­گردد می­تواند در بهبود کارایی نقش موثری ایفا نماید. در اين كتاب سعي شده است مطالب كاملي راجع به کیفوز (پشت گرد)، علل ایجاد و روش‌هاي مقابله با آن ارائه شود.

شست كج و انگشت چكشي (سري كتاب‌هاي آموزشي- شماره 2)

شست كج يكي از تغيير شكل‌هاي شايع پا در جوامع مدرن مي­باشد. بسياري از افراد از علل ايجاد كننده آن اطلاعي ندارند و با استفاده از كفش هاي نامناسب زمينه بروز آن را فراهم مي­آورند. دراين كتاب به علل ايجادكننده و عوارض و روش‌هاي تشخيص و اصلاحي اشاره شده است. در بخش ديگر اين كتاب اطلاعات مفيدي در مورد انگشت چكشي آورده شده است.

كليات تمرينات اصلاحي (سري كتاب‌هاي آموزشي- شماره 1)

انجام حركات اصلاحي در ناهنجاري‌هاي مختلف با توجه به گستردگي حركات نياز به اطلاعات پايه­ اي در مورد هر نوع از حركات است. لذا داشتن اطلاعات كافي به نوع حركات اعم از قدرتي، استقامتي، تنفسي، كششي و… در بهبود كارايي نقش موثري ايفا مي­نمايد. در اين مجموعه برخي روش ها و اهداف تمرينات مختلف آورده شده است.