آیین آغاز “ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم)” در فرهنگسرای ارسباران

براساس اطلاعیه دبیرخانه جشنواره و جایزه همایون خرّم، آیین آغاز ششمین دوره این جشنواره با همکاری فرهنگسرای ارسباران، روز پنجشنبه ۶ تیرماه ساعت ۲۱ با اجرای تعدادی از گروهها و نفرات منتخب و برگزیدگان پنجمین دوره این جشنواره از شهرستانهای مختلف در فرهنگسرای ارسباران برگزار میگردد.
این جشنواره برای نوازندگان کلیه سازها، خوانندگان و همچنین گروه‌های موسیقی کودک و نوجوان داوطلب (کمتر از 18 سال) بوده و نخستین دوره آن سال 1393 برگزار شد. جشنواره نوای خرّم از جمله معدود جشنواره های معتبر سراسری است که توسط بخش خصوصی برگزار میشود و طی پنج دوره گذشته بشکلی منظم و دقیق به همت موسسه فرهنگی هنری رادنواندیش و با همراهی خانواده استاد همایون خرم برگزار گردیده و به همین دلیل موفق شده جای خود را بخوبی در تقویم سالیانه موسیقی تثبیت نماید و مورد توجه دوستداران فرهنگ و هنر ، بخصوص هنرمندان و علاقمندان به هنر موسیقی در سرتاسر کشور قرار گیرد.
لازم به ذکر است که در پنجمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم، 1524 هنرمند کودک و نوجوان 4 تا 18 ساله، از 27 استان، 96 شهر و روستای کشور در قالب 620 اجرای فردی یا گروهی در جشنواره شرکت نمودند.
فراخوان شرکت در ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم 6) طی چند هفته آینده منتشر و از طریق روابط عمومی جشنواره در اختیار علاقمندان در سرتا سر کشور قرار خواهد گرفت.
آیین آغاز “ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم” ساعت ۲۱ روز 5 شنبه 6 تیر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد و ورود برای عموم آزاد است.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *