کنسرت “چو بیایی” سپاس صدرنوری درفرهنگسرای نیاوران

کنسرت «سپاس صدرنوری» نوازنده پیانو با عنوان «چو بیایی»، چهارشنبه 8 شهریور ماه (ساعت21) در فرهنگسرای نیاوران شهر تهران برگزار می‌شود.پرفورمنس موسیقی و طراحی در نیاوران/ جزئیات کنسرت اعلام نمی شود.

 بنیاد آفرینش های هنری نیاوران هشتم شهریور ماه سال جاری میزبان یک پرفورمنس موسیقی و طراحی در قالب سه بخش متفاوت خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش»، کنسرت «چو بیایی» با نوازندگی پیانو سپاس صدر نوری و همراهی یکتا احمدی نوازنده ویولنسل چهارشنبه هشتم شهریور ماه امسال در قالب یک پرفورمنس موسیقی و طراحی در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران برگزار می شود.

اين كنسرت در سـه بخش اجرا خواهد شد كه در بخش اول سپاس صدرنوری به اجرای قطعاتی از آثار جدید خود می پردازد. در بخش دوم برنامه نیز قطعاتی از ساخته های این آهنگساز و نوازنده جوان با همراهی یکتا احمدی زاده به صورت دوئت پیانو و ویولنسل ارائه می شود.

در بخش سوم کنسرت هم پرفورمنسی با عنوان «بداهه نوازی، بداهه نقاشی» روی صحنه اجرا می شود كه بنا به اعلام برگزار کنندگان، جزئيات اين قسمت برنامه تا روز كنسرت اعلام نمی شود.

کنسرت «چو بیایی» با نوازندگی پیانو سپاس صدر نوری و همراهی یکتا احمدی نوازنده ویولنسل  ساعت 21 روز هشتم شهریور ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران برگزار می شود.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *