برگزاری مراسم نکوداشت صدمین سال تولد استاد علی تجویدی در تالار وحدت

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش»، نکوداشت صدمین سال تولد این هنرمند برجسته موسیقی به همت این مؤسسه و با مشارکت بنیاد فرهنگی و هنری رودکی در تاریخ 16 آبان ماه 1398 در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.
در این مراسم که با حضور هنرمندان سرشناس و پیشکسوتان عرصه موسیقی همراه خواهد بود، روزبه کلانتر نوازنده ویولن و از شاگردان و ادامه دهندگان راه استاد علی تجویدی به همراه داود یاسری نوازنده پیشکسوت تمبک، دونوازی به یاد این استاد اجرا  می‌نمایند، سپس بردیا صدرنوری نوازنده پیانو بر اساس آثاری از استاد تجویدی به بداهه‌نوازی پیانو می‌پردازد و در پایان ارکستر ملی مهر به رهبری ناصر ایزدی و خوانندگی محمد صرفه‌جو چند آهنگ از این هنرمند سرشناس را اجرا می‌نمایند.
همچنین در این برنامه نماهنگی درباره زندگی و آثار استاد علی تجویدی پخش می‌شود که در آن خانواده و چند هنرمند برجسته موسیقی سخن خواهند گفت.
نکوداشت صدمین سال تولد استاد علی تجویدی ساعت 21:30 روز 5شنبه 16 آبان ماه  در تالار وحدت برگزار خواهد شد و علاقمندان برای حضور در این برنامه می توانند از طریق مؤسسه فرهنگی و هنری «رادنواندیش» با شماره ۸۸۵۲۸۱۴۷ و ۸۸۵۲۸۱۴۸ اقدامات لازم را جهت دریافت کارت حضور در برنامه انجام دهند.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *