آلبوم «مهروناز» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری «رادنواندیش»، آلبوم موسیقی «مهر و ناز» بر اساس بداهه نوازی پیانو بردیا صدرنوری نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی در قالب پنج آهنگ منشر شد.

آلبوم «مهر و ناز» بر اساس بداهه نوازی پیانوبردیا صدرنوری شامل پنج آهنگ با نام های «مهر»، «ناز»، «بامداد»، «نیمروز» و «شامگاه» است که توسط مرکز نشر و پخش جوان توزیع و از هفدهم اسفند در مراکز فروش محصولات فرهنگی به علاقه‌مندان عرضه می‌شود. همچنین دانلود اینترنتی و فروش دیجیتالی اثر از طریق سامانه «بیپ تیونز» برای علاقه مندان امکان پذیر است.

بردیا صدرنوری فراگیری پیانو را از 10 سالگی با سبک کلاسیک، نزد استاد فهیم ممتازی آغاز کرد. او بعدها  به سبک نوازندگی موسیقی ایرانی روی آورد و در این راه از آموزش‌های کیومرث پارسای بهره برد. وی از سال 66 تاکنون کنسرت‌های متعددی را به صورت تک‌نوازی، گروه‌نوازی و هم‌نوازی در همکاری با گروه های موسیقی «خنیا» به سرپرستی پری ملکی، ارکستر «مهر» به سرپرستی  ناصر ایزدی و گروه «سیمرغ» به سرپرستی افشین قرشی اجرا کرده است. وی همچنین سرپرستی گروه موسیقی «مهرآور» را نیز برعهده دارد.

کتاب «طرح جامع موسیقی کشور» و آلبوم‌های موسیقی «زندگی جاریست»، «آوای زندگی»، «خاطره‌ها»، «نیایش»، «عاشقانه در باران» و چندین تک آهنگ از جمله آثاری است که تاکنون از بردیا صدرنوری منتشر شده است. این هنرمند همچنین در آلبوم موسیقی «بهانه ی تو» به آهنگسازی ناصر ایزدی به همنوازی پیانو با آواز مهدی فلاح پرداخته است. ضمن اینکه مدیریت جشنواره و جایزه موسیقی استاد همایون خرّم (نوای خرم) ازجمله فعالیت های این هنرمند طی سال های اخیر بوده است.

سفارش آلبوم از طریق موسسه فرهنگی و هنری «رادنواندیش»:

02188528147

آلبوم «زندگی جاریست» منتشر شد

این آلبوم حاوی بداهه‌­نوازی پیانوی ایرانی بردیا صدرنوری می­‌باشد که بر اساس فرم‌­های از پیش ساخته شده اجرا گردیده است.

در متن داخلی این آلبوم نوازنده اهداف خود را از این فرم اجرا بدین گونه بیان نموده است: آرامش، یکی از بزرگ­ترین نعمت‌های الهی است که هر کس به واسطه­‌ای به آن دست می­‌یابد و موسیقی یکی از بهترین این واسطه­‌ها است. موسیقی در ذات خود آرام است و روح­‌نواز؛ وقتی با سکوت درمی‌آمیزد، تأثیر آن افزون می‌شود. پنداری، ناگفته‌های نهفته در سکوت به کمک نت­ های اجرا شده می‌آیند تا زندگی با آرامش بیشتری جریان یابد و آرامش در درون انسان­ها جاری شود. “زندگی جاریست…” حاصل نگاه من به زندگی است. زندگی که با تمام فراز و فرودها، تلخ و شیرینی‌ها، آمد و شدها و بود و نبودهایش جریان دارد.

این آلبوم که اجرایی آرامش­ بخش از موسیقی غنی ایرانی با ساز پیانو می­باشد شامل ۱۰ ترک با نام­‌های: آن روزها، یار سفر کرده، غروب ابدی، وقتی میای، گذشته­ ها، سرو سیمین، آرزوی باران، فراق، عمر رفته و ستاره‌ها است.